30 min.

Здрави мафини без брашно

03.11.2021.

60 min.

Потпечени полнети палачинки

02.11.2021.

60 min.

Палента на скара

01.11.2021.

0 min.

ПИЛЕШКО ВО СОС ОД ПАВЛАКА

27.09.2021.

0 min.

ТАЉАТЕЛИ СО БЕЛ СОС И ПЕЧУРКИ​

27.09.2021.

0 min.

САЛАТА СО ТИКВИЧКИ И КИСЕЛО МЛЕКО

27.09.2021.

20 min.

Печени чоколадни крофни

29.05.2020.

Кој е за вкусни печени чоколадни крофни? – Децата ги обожаваат, но и возрасните подеднакво им се радуваат. Совршени за детски роде...

50 min.

Мексиканска енчилада со пилешко месо

05.05.2020.

Популарната енчилада приготвена во кујната на Сѐ за храна! Време е за ново гастрономско уживање и дегустација на мексиканската куј...

70 min.

Банана леб со кикиритки и портокал

05.05.2020.

За сите љубители на популарниот банана леб имаме нов рецепт кој сигурно ќе ве израдува. Приготвен во кујната на Сѐ за храна, овој...

120 min.

Сочен куглоф со лимон

05.05.2020.

Барате рецепт за сочен и едноставен куглоф? Немате големо искуство за подготовка на десерти, а имате желба да го изненадите семејс...

40 min.

Велигденски колачиња

17.04.2020.

празнично декорирање на домот. Но, и за правење на највкусните велигденски колачиња кои оваа година ќе ги красат нашите празнични...

255 min.

Велигденски специјалитет со јагнешки бут

16.04.2020.

Празничната велигденска атмосфера некако секогаш се асоцира со трпеза на која се собира целото семејство и која е исполнета со тра...

1 2 3 4 6 7 8 9
Nazad
|
01 / 02

Moja Kravica Junior 250ml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ex saepe odio animi, dolores impedit architecto fuga quam ut, accusamus totam illo doloremque ipsum, deleniti veritatis numquam corporis commodi repellat quasi.

Moja Kravica Junior 250ml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ex saepe odio animi, dolores impedit architecto fuga quam ut, accusamus totam illo doloremque ipsum, deleniti veritatis numquam corporis commodi repellat quasi.

Informacije o proizvodu
Proizvod i opis
Pakovanje/SKU
mlečna mast
Rok trajanja i uslovi čuvanja
Transportno pakovanje
Proteini
Ugljeni hidrati
Energetska vrednost
Balans+ jogurt
TTOSO 1kg
1g
25 dana
12 komada
3,2g
5,2g
192kJ/46kcal